Animal Love Veteriner, Altındağ Acil Veteriner Hizmeti 7/24

Acil 7×24

Acil 7×24

Acil 7x 24; minik dostlarımız için büyük öneme sahip sağlık hizmetlerinden bir tanesidir. Acil süreçlerde en önemli sorunlarımızdan bir tanesi gece geç saatlerde alanında uzman veteriner hekim bulamama durumudur.

Animal Love Veteriner ise bu soruna çözüm buldu. Animal Love Veteriner hastanemizde 21:00 ve 09:00 saatleri arasında uzman veteriner hekimlerimiz ile hizmetlerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Acil hizmet almak isteyen özellikle tramva dostlarımıza steril, donanımlı ameliyathane ve son teknoloji görüntüleme cihazlarımız sayesinde erken müdahale sağlamaktayız. Ek olarak cerrahi işlemler sürecinin sonunda reanimasyon kademesinde ve takip süreci gerektiren dostlarımıza tüm gece boyunca veteriner hekim kontrolü gerçekleştirilmektedir.

Animal Love Veteriner kliniğimizde 7/24 acil durumlarda operasyon alternatifleri de dahil olmak üzere bütün tıbbi müdahaleler hızlı bir şekilde uygulanmaktadır.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Hemen bizleri arayarak dostlarınız için sormak istediğiniz her şeyi sorabilir kliniklerimizi ziyaret edebilirisiniz.

7/24 açık! Kedimi ilk aşılarından itibaren götürüyorum kısırlaştırma dahil tüm işlemleri güvenle yaptırdım. Eğer gerçekten bir hayvan severseniz gözünüz kapalı Animal Love Veteriner Kliniği tek tercihiniz olsun …

Büşra K.
7/24 ACİL DURUMLAR İÇİN BİZE ULAŞIN