Animal Love Veteriner, Altındağ Acil Veteriner Hizmeti 7/24

Check-Up

Check-Up

Evcil hayvanlarınızın sağlığını korumak ve erken teşhislerle potansiyel sorunları önlemek için Check-Up hizmetlerini sunmaktan gurur duymaktayız.

Check-Up; evcil dostlarınızın düzenli sağlık kontrollerini içeren bir hizmetten oluşmaktadır. Aynı zamanda onların uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmelerini desteklememize yardımcı olmaktadır.

Check-Up Neden Önemlidir?

Hayvan dostlarımıza düzenli olarak Check-Up yaptırmalarının önemli birkaç nedeni bulunmaktadır. Bunlar;

Erken Teşhis

Check-Up; erken dönemde sağlık sorunlarını tespit etmemize yardımcı olmaktadır. Böylelikle sorunların daha kolay ve etkili bir şekilde tedavi edilmesini sağlamaktadır.

Parazit Kontrolü

Parazit enfeksiyonları ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir. Check-Up sırasında parazit kontrolleri yapmakta ve gerektiğinde tedavi veya koruyucu önlemler önermekteyiz.

Aşı Güncellemeleri

Hayvan dostlarımızın aşıları belirli bir sıklıkla yenilenmelidir. Check-Up sırasında aşılarınızın güncel olup olmadığını kontrol edebiliriz.

Sağlıklı Beslenme Önerileri

Veteriner hekimlerimiz hayvan dostlarımızın sağlıklı beslenmesi için size öneriler sunarlar. Doğru beslenme, uzun vadeli sağlık ve yaşam kalitesi için önemlidir.

Veteriner Check-Up randevusu almak ya da daha fazla bilgi almak için bizlerle iletişime geçmeyi ihmal etmeyin. Onların uzun ve mutlu bir yaşam sürmelerine yardımcı olmak için buradayız!

  • Genel fiziksel muayene
  • Kan testleri ve laboratuvar çalışmaları
  • Röntgen veya ultrason incelemeleri
  • İhtiyaca göre diş sağlığı değerlendirmesi

Veteriner Check-Up randevusu almak ya da daha fazla bilgi almak için bizlerle iletişime geçmeyi ihmal etmeyin. Onların uzun ve mutlu bir yaşam sürmelerine yardımcı olmak için buradayız!

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Hemen bizleri arayarak dostlarınız için sormak istediğiniz her şeyi sorabilir kliniklerimizi ziyaret edebilirisiniz.

7/24 açık! Kedimi ilk aşılarından itibaren götürüyorum kısırlaştırma dahil tüm işlemleri güvenle yaptırdım. Eğer gerçekten bir hayvan severseniz gözünüz kapalı Animal Love Veteriner Kliniği tek tercihiniz olsun …

Büşra K.
7/24 ACİL DURUMLAR İÇİN BİZE ULAŞIN