Animal Love Veteriner, Altındağ Acil Veteriner Hizmeti 7/24

Doğum ve Jinekoloji

Doğum ve Jinekoloji

Hayvan dostlarımızın üreme sağlığını ve doğum süreçlerini en iyi şekilde yönetmek için uzman veteriner hekimlerimiz ve gelişmiş teşhis ekipmanlarımızla buradayız!

Bizler hayvan dostlarımızın sağlıklı doğumlarını destekliyor ve üreme sağlığını en üst düzeyde tutmaya yardımcı oluyoruz.

Doğum ve Jinekoloji Hizmetlerimiz

Gebelik Takibi

Hayvan dostlarımızın gebelik sürecini yakından takip ediyoruz. Ultrason ve muayene ile annenin ve yavruların sağlığını değerlendiriyoruz.

Sezaryen Operasyonları

Sezaryen operasyonlar gerektiğinde yapılır ve annenin ve yavruların sağlığını korumak için en iyi tedavi seçeneği sunulur.

Üreme Organı Muayeneleri

Üreme organlarının düzenli muayenesi ile sağlık sorunlarının erken teşhis edilmesine yardımcı oluruz.

Doğum Yardımı

Doğum sürecinde veteriner hekimlerimiz yanınızda olacak ve gerekirse müdahalede bulunacaktır. Ameliyathane ekipmanları ve steril ortamlarımızla doğumları güvenli bir şekilde yönetiyoruz.

Üreme Sağlığı Danışmanlığı

Evcil hayvanların doğurganlığı ve üreme sağlığını en üst düzeyde tutmak için size öneriler sunuyoruz. Aşılamalar, düzenli muayeneler ve diğer önlemler hakkında bilgi veriyoruz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Hemen bizleri arayarak dostlarınız için sormak istediğiniz her şeyi sorabilir kliniklerimizi ziyaret edebilirisiniz.

7/24 açık! Kedimi ilk aşılarından itibaren götürüyorum kısırlaştırma dahil tüm işlemleri güvenle yaptırdım. Eğer gerçekten bir hayvan severseniz gözünüz kapalı Animal Love Veteriner Kliniği tek tercihiniz olsun …

Büşra K.
7/24 ACİL DURUMLAR İÇİN BİZE ULAŞIN