Animal Love Veteriner, Altındağ Acil Veteriner Hizmeti 7/24

Endokronoloji ve Metabolizma Hastalıkları

Endokronoloji ve Metabolizma Hastalıkları

Hayvan dostlarımızın hormonal ve metabolik dengesini korumak uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmelerine yardımcı olmaktadır.

Animal Love Veteriner Kliniği olarak evcil hayvanlarınızın endokrin sistemini ve metabolizmasını sağlıklı bir şekilde yönetmeye ve ilgili hastalıkları tedavi etmeye odaklanıyoruz.

Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Nedir?

Endokrinoloji; vücuttaki hormonlar ve endokrin bezlerle ilgilenen bir tıp dalıdır.

Metabolizma hastalıkları ise vücudun enerji üretimi ve kullanımı ile ilgilidir. Bu hastalıklar, evcil hayvanlarınızın sağlığını olumsuz etkileyebilir ve ciddi sorunlara yol açabilir.

Hizmet İçeriğimiz:

Şeker hastalığı olan evcil hayvanlarınızın tedavi ve yönetiminde size yardımcı oluruz. İlaç tedavileri ve beslenme önerileri sunarız.

Tiroit hastalıkları, evcil hayvanların metabolizmasını etkileyebilir. Tiroit bezinin aşırı veya az çalışması durumunda uygun tedavi seçenekleri sunarız.

Hormonal dengesizliklere bağlı olarak ortaya çıkan bu hastalıkların tedavisine yönelik uzmanlık sağlarız.

Metabolizma hastalıklarının yönetiminde doğru beslenme ve kilo kontrolü büyük önem taşır. Size beslenme önerileri sunarız.

Endokrinolojik hastalıkları doğru bir şekilde teşhis etmek için laboratuvar testleri ve diğer teşhis yöntemleri kullanırız.

Hayvan dostlarımızın hormonal ve metabolik sağlığını korumak onların daha uzun ve daha sağlıklı bir yaşam sürmelerini sağlar.Animal Love Veteriner Kliniği olarak deneyimli veteriner hekimlerimizle birlikte evcil dostlarınızın bu tür hastalıkları yönetmelerine yardımcı oluyoruz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Hemen bizleri arayarak dostlarınız için sormak istediğiniz her şeyi sorabilir kliniklerimizi ziyaret edebilirisiniz.

7/24 açık! Kedimi ilk aşılarından itibaren götürüyorum kısırlaştırma dahil tüm işlemleri güvenle yaptırdım. Eğer gerçekten bir hayvan severseniz gözünüz kapalı Animal Love Veteriner Kliniği tek tercihiniz olsun …

Büşra K.
7/24 ACİL DURUMLAR İÇİN BİZE ULAŞIN