Animal Love Veteriner, Altındağ Acil Veteriner Hizmeti 7/24

Genel Cerrahi

Genel cerrahi işlemi hayvan dostlarımızın vücutlarının çeşitli bölgelerindeki hastalıkları veya sorunları tedavi etmek için kullanılan bir cerrahi dalıdır. Bu tür cerrahi prosedürler, travma sonrası yaralanmaları, tümör çıkarmalarını, bağırsak ameliyatlarını ve daha birçok sağlık sorununu içerebilir.

Hizmetlerimiz

Enfeksiyon hastalıkları; bakteri, virüs, mantar veya parazitler gibi mikroorganizmaların neden olduğu hastalıklardır. Evcil hayvanlarınız, çevresel etmenler veya diğer hayvanlarla temas sonucu bu tür hastalıklara yakalanabilirler.

Cerrahi Değerlendirme

Hayvan dostlarımızın cerrahi ihtiyacını değerlendiririz. Cerrahi öncesi tüm tıbbi testleri yaparız.

Cerrahi Sonrası Bakım

Ameliyat sonrası hayvan dostlarımızın rahatlaması ve iyileşmesi için gereken tıbbi ve bakım desteğini sağlarız.

Ameliyatlar

Çeşitli cerrahi prosedürler sunmaktayız. Bunlar arasında sterilizasyon ameliyatları, tümör çıkarmaları, iç organ ameliyatları ve daha fazlası bulunur.

Acil Cerrahi

Acil cerrahi müdahale gerektiren durumlarda hızlı ve etkili bir şekilde hareket ederiz.

Evcil hayvanınızın genel cerrahi hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak veya randevu ayarlamak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Onların sağlığı bizim için önceliklidir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Hemen bizleri arayarak dostlarınız için sormak istediğiniz her şeyi sorabilir kliniklerimizi ziyaret edebilirisiniz.

7/24 açık! Kedimi ilk aşılarından itibaren götürüyorum kısırlaştırma dahil tüm işlemleri güvenle yaptırdım. Eğer gerçekten bir hayvan severseniz gözünüz kapalı Animal Love Veteriner Kliniği tek tercihiniz olsun …

Büşra K.
Looking for a First-Class Business Consultant?