Animal Love Veteriner, Altındağ Acil Veteriner Hizmeti 7/24

Kardiyoloji

Kardiyoloji

Kardiyoloji; kalp ve dolaşım sistemi hastalıklarıyla ilgilenen tıp dalıdır. Evcil hayvanlarınız da kalp hastalıklarına yakalanabilir ve bu tür hastalıklar yaşam kalitelerini ciddi şekilde etkileyebilir.

Hizmetlerimiz

Evcil hayvanınızın kalp sağlığını değerlendirmek için kapsamlı kalp muayeneleri yapmaktayız.

Kalp ritmi ve fonksiyonunu değerlendirmek için EKG ve ekokardiyografi gibi görüntüleme ve teşhis yöntemlerini kullanmaktayız.

Kalp hastalıklarını doğru bir şekilde teşhis etmek için laboratuvar testleri ve görüntüleme yöntemleri kullanmaktayız.

Kalp hastalıklarının tedavi planlarını oluşturur ve ilaç tedavileri, diyet önerileri ve yaşam tarzı değişiklikleri konusunda danışmanlık sunmaktayız.

Hayvan dostlarımızın kalp sağlığını korumak, uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmelerine yardımcı olmaktadır. Animal Love Veteriner Kliniği olarak kardiyolojik sorunları teşhis etmek ve tedavi etmek konusunda deneyimliyiz. Kardiyoloji hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak veya randevu ayarlamak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Onların sağlığı bizim için önceliklidir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Hemen bizleri arayarak dostlarınız için sormak istediğiniz her şeyi sorabilir kliniklerimizi ziyaret edebilirisiniz.

7/24 açık! Kedimi ilk aşılarından itibaren götürüyorum kısırlaştırma dahil tüm işlemleri güvenle yaptırdım. Eğer gerçekten bir hayvan severseniz gözünüz kapalı Animal Love Veteriner Kliniği tek tercihiniz olsun …

Büşra K.
7/24 ACİL DURUMLAR İÇİN BİZE ULAŞIN