Animal Love Veteriner, Altındağ Acil Veteriner Hizmeti 7/24

Litotripsy

Litotripsy

Animal Love Veteriner Kliniği olarak hayvan dostlarımızın idrar taşı veya böbrek taşı gibi üriner sistem sorunlarını tedavi etmek için modern lütotripsy teknolojisini sunmaktayız.

Lütotripsy Nedir?

Lütotripsy bir diğer deyişle litografi, ultrason dalgalarını kullanarak böbrek taşları, mesane taşları ve idrar yollarındaki taşlar gibi böbrek ve idrar yolu taşlarını kırmak ve parçalamak için kullanılan minimal invaziv bir tedavi yöntemidir. Bu işlem, geleneksel cerrahiye göre daha az ağrılı ve daha hızlı bir iyileşme süresi sunar.

Hizmetlerimiz

Taş Teşhisi

Ultrasonografi ve radyografi gibi görüntüleme teknikleri kullanarak idrar taşı veya böbrek taşı teşhisi koymaktayız.

Minimal Ağrı ve İyileşme

Lütotripsy işlemi minimal ağrı ve rahatsızlık ile karakterizedir, bu da evcil hayvanlarınızın daha hızlı iyileşmelerini sağlar.

Lütotripsy İşlemi

Taşları ultrason dalgaları ile parçalayarak veya lazerle yok ederek tedavi etmekteyiz.

Takip ve Danışmanlık

İşlem sonrası evcil hayvanınızın durumunu yakından takip eder ve gerektiğinde sağlık tavsiyeleri sunmaktayız.

Animal Love Veteriner Kliniği hayvan dostlarımızın üriner sistem sorunlarını etkili bir şekilde tedavi etmek için lütotripsy teknolojisini kullanmaktadır. Deneyimli uzmanlarımız, evcil dostlarınızın sağlığını ve konforunu en üst düzeye çıkarmak için çaba sarf ederler.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?

Hemen bizleri arayarak dostlarınız için sormak istediğiniz her şeyi sorabilir kliniklerimizi ziyaret edebilirisiniz.

7/24 açık! Kedimi ilk aşılarından itibaren götürüyorum kısırlaştırma dahil tüm işlemleri güvenle yaptırdım. Eğer gerçekten bir hayvan severseniz gözünüz kapalı Animal Love Veteriner Kliniği tek tercihiniz olsun …

Büşra K.
7/24 ACİL DURUMLAR İÇİN BİZE ULAŞIN